Põhja-Tallinnas

892

Yana Toom

Euroopa Parlamendi liige
  • Remondime nelja aastaga kõik linnaosa lasteaiad, ehitame vähemalt ühe uue kooli ja 2 uut lasteaeda
  • Hoiame Stroomi rannavee puhtana (piirates reoveeallikaid)
  • Vähendame sadama aladelt tulevat tolmu ja müra
Yana Toom
892

Yana Toom

Euroopa Parlamendi liige
Tanel Kiik
893

Tanel Kiik

Eesti Vabariigi tervise- ja tööminister
Vadim Belobrovtsev
894

Vadim Belobrovtsev

Tallinna abilinnapea
Peeter  Järvelaid
895

Peeter Järvelaid

SA Tallinna Lauluväljak, Külastuskeskuse teadusjuht
Manuela Pihlap
896

Manuela Pihlap

Põhja-Tallinna linnaosa vanem
Mihhail Vladislavlev
897

Mihhail Vladislavlev

Tallinna Strateegiakeskus, produtsent-toimetaja
Märt  Sults
898

Märt Sults

Tallinna Kunstikooli direktor
Andrei Birov
899

Andrei Birov

AS Sillamäe sadam, turundusdirektor. BLRT Grupp, Nõukogu liige.
Julianna Jurtšenko
900

Julianna Jurtšenko

Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunik-sekretariaadijuhataja
Julia Timerbulatova
901

Julia Timerbulatova

Tallinna Linnavolikogu liige
Larissa  Novožilova
902

Larissa Novožilova

Administraator Vene Kultuurikeskuses, Tallinna linnavolikogu liige
Anna Krõlova
903

Anna Krõlova

Karjamaa Põhikool, sotsiaalpedagoog ja HEV-koordinaator
Ilona Uzlova
904

Ilona Uzlova

RRÜL Lüüra, juhatuse liige
Pavel Boitsov
905

Pavel Boitsov

peainspektor, Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet
Enno  Tamm
906

Enno Tamm

AS Tallinna Tööstuspargid, arendusdirektor
Anton  Stalnuhhin
907

Anton Stalnuhhin

Nortal AS, vanem Java arendaja (programmeerija)
Reet Trei
908

Reet Trei

OÜ Mäluabi, juhataja
Aleksandr  Kukk
909

Aleksandr Kukk

Välijuhtimise peainspektor, Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet
Lylian Altmäe
910

Lylian Altmäe

OÜ RIKA MOR, juhatuse liige
Sten Svetljakov
911

Sten Svetljakov

Tallinna Salme Kultuurikeskuse direktor
Svetlana  Švedovitš
912

Svetlana Švedovitš

Karjamaa Põhikool, õpetaja
Oksana Tassimova
913

Oksana Tassimova

Karjamaa põhikooli direktori KT
Aleksei Semjonov
914

Aleksei Semjonov

MTÜ Inimõiguste teabekeskus, direktor
Jekaterina Fedkina
915

Jekaterina Fedkina

Tallinna Perekonnaseisuamet - peaspetsialist
Toomas Loo
916

Toomas Loo

Tallinna Salme Kultuurikeskuse turundusjuht
Valentina Bortnovski
917

Valentina Bortnovski

Tallinna Linnavolikogu Kantselei, nõunik
Reno  Hainla
918

Reno Hainla

Mitmete korteriühistute juhatuse liige
Veronika Kalmann
919

Veronika Kalmann

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, külastusjuht
Arsen Kljan
920

Arsen Kljan

Rahvusvaheline kunstnike liit, juhatuse liige
Svetlana Zaugarova
921

Svetlana Zaugarova

Vene Kultuurikeskus, koorijuht
Junata Rympo
922

Junata Rympo

Raamatupidaja
Jevgeni Štšaslõvõi
923

Jevgeni Štšaslõvõi

Erakorralise meditsiini arst-resident
Jana  Kalinskaya
924

Jana Kalinskaya

Abilinnapea referent
Üllar  Luup
925

Üllar Luup

Tallinna TV, reporter-toimetaja
Sulge

...

...