Ласнамяэ

715

Mihhail Kõlvart

Мэр Таллинна

Целостное развитие города

  • Приступим к строительству Таллиннской больницы
  • Приведем в порядок Петербургское шоссе
  • Построим в Ласнамяэ олимпийский бассейн
Mihhail Kõlvart
715

Mihhail Kõlvart

Мэр Таллинна
Kalle Klandorf
716

Kalle Klandorf

Вице-мэр Таллинна
Vladimir Svet
717

Vladimir Svet

Старейшина Ласнамяэ
Aivar Riisalu
718

Aivar Riisalu

Вице-мэр Таллинна
Maria Jufereva-Skuratovski
719

Maria Jufereva-Skuratovski

Депутат Рийгикогу
Erki Savisaar
720

Erki Savisaar

Депутат Рийгикогу
Anastassia Kovalenko
721

Anastassia Kovalenko

Мотогонщица
Aleksandr Tšaplõgin
723

Aleksandr Tšaplõgin

Главный редактор "Столицы"
Deniss Presnetsov
724

Deniss Presnetsov

Директор Ляэнемереской гимназии
Izabella Riitsaar
725

Izabella Riitsaar

Директор Паэской гимназии
Leonid Mihhailov
726

Leonid Mihhailov

Депутат Таллиннского горсобрания
Aleksandr Zdankevitš
727

Aleksandr Zdankevitš

Депутат Таллиннского горсобрания
Milena  Pogodajeva
728

Milena Pogodajeva

Директор Таллиннского учебно-консультационного центра, спецпедагог
Dmitri  Budõlin
729

Dmitri Budõlin

Budolinn judokool omanik, treener, juhataja
Martin  Jurtom
730

Martin Jurtom

Korvpallur
Jekaterina  Šteinmiller
731

Jekaterina Šteinmiller

Dotsent, Terviseteaduste doktor
Andrei  Kante
732

Andrei Kante

Lasnamäe Gümnaasiumi ja Lasnamäe Vene Gümnaasiumi direktor
Ants  Pilving
733

Ants Pilving

Mainor AS juhatuse liige, Ülemiste piirkonna arendaja
Rein  Vinni
734

Rein Vinni

Pensionär
Hanon  Barabaner
735

Hanon Barabaner

Pensionär, külalisprofessor ülikoolides
Igor Jermakov
736

Igor Jermakov

Maardu Kultuuri-ja Infokeskuse direktor
Aleksander  Bessedin
737

Aleksander Bessedin

Vene Kultuurikeskus, nõunik
Elena  Glebova
738

Elena Glebova

Tondiraba Spordikeskuse juht
Sergei Ptsjolkin
739

Sergei Ptsjolkin

Tondiraba huvikooli direktor
Ruslana  Veber
740

Ruslana Veber

Tallinna Karjamaa gümnaasium, õpetaja
Andres  Koldre
741

Andres Koldre

Tallinna Linnavolikogu liige
Jevgenia Kukk
742

Jevgenia Kukk

Tallinna Linnavolikogu liige
Rostislav  Troškov
743

Rostislav Troškov

Tallinna Linnavolikogu liige, Lasnamäe linnaosakogu liige
Nelli  Privalova
744

Nelli Privalova

Vabakutseline ajakirjanik
Anu Aus
745

Anu Aus

Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja
Vjatšeslav  Prussakov
746

Vjatšeslav Prussakov

AS TLT sisevalve osakonna peaspetsialist
Valeri  Kislitsõn
747

Valeri Kislitsõn

Allan-Kris  Malleus
748

Allan-Kris Malleus

Treener, ettevõtja
Julia  Sommer
749

Julia Sommer

Ettevõtte tegevjuht
Maria  Baranjuk
750

Maria Baranjuk

Õpetaja
Eduard  Korotin
751

Eduard Korotin

Pavel  Afanasjev
752

Pavel Afanasjev

Aleksandr Galahhov
753

Aleksandr Galahhov

KÜ juhatuse esimees
Natalia  Timofejeva
754

Natalia Timofejeva

Naistearst
Irena  Valge
755

Irena Valge

Vene Kultuurikeskuse peaadministraator
Grigori-Kazimir  Seliverstov
756

Grigori-Kazimir Seliverstov

Tallinna Jumalaema Sündimise Kaasani koguduse eesseisja abi
Julia  Trofimova
757

Julia Trofimova

Tallinna Strateegiakeskuse kommunikatsiooniosakonna peaspetsialist
Aadu  Jõgiaas
758

Aadu Jõgiaas

Tallinna Pensionäride Ühenduse esimees
Sergei  Maasin
759

Sergei Maasin

Marika  Juuse
760

Marika Juuse

Galina  Timonina
761

Galina Timonina

Vene Kultuurikeskuse projektujuht, Trio Romance solist
Vjatšeslav  Botškarjov
762

Vjatšeslav Botškarjov

Šahrijar  Abdullajev
763

Šahrijar Abdullajev

Helle  Kalda
764

Helle Kalda

Eesti Üürnike Liit, nõunik
Mark  Aunapu
765

Mark Aunapu

Tondiraba spordikeskus, Teenindusjuht
Stanislav  Lomunov
766

Stanislav Lomunov

Vesta  Iva
767

Vesta Iva

Eesti Keskerakonna büroo töötaja
Anastasija  Žerdetskaja
768

Anastasija Žerdetskaja

Viktoria  Bogdanova
769

Viktoria Bogdanova

Iluvõimleja, kehalise kasvatuse õpetaja, iluvõimlemis treener
Andres  Jaakman
770

Andres Jaakman

Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpetaja, filmirežissöör
Andrei  Pozdnjakov
771

Andrei Pozdnjakov

Korteriühistute juht
Sergei  Novikov
772

Sergei Novikov

Aare-Ain  Rannit
773

Aare-Ain Rannit

Irina  Bronzova
774

Irina Bronzova

Vanemadministraator
Andrei  Pilving
775

Andrei Pilving

Aleksandr  Savitski
776

Aleksandr Savitski

Lennundustehnik
Jekaterina  Vassiljeva
777

Jekaterina Vassiljeva

Ettevõtja
Aliisi  Lokotar
778

Aliisi Lokotar

Mark Jefimov
779

Mark Jefimov

Lasnamäe Noortenõukogu esimees
Dmitriy  Fadin
780

Dmitriy Fadin

Mustamäe linnaosa vamena abi
German  Levenets
781

German Levenets

Lasnamäe Linnaosa Valitsuse kultuuri- ja vaba aja spetsialist
Karine  Oganesjan
782

Karine Oganesjan

Linnapea büroo juht
Sulge

...

...